414 Ürün Mevcut
33%
1.640,00 TL 1.090,00 TL
53%
2.150,00 TL 995,00 TL


Tommy Hilfiger Saat Modelleri

Popüler Amerikan markalarından biri olan Tommy Hilfiger saat, parfüm, takı, tekstil gibi birçok farklı sektörde karşımıza çıkar. Markanın saatleri Movada tarafından üretilmektedir. Şık ve kaliteli saatlere sahip olan marka pek çok saat modeliyle dikkat çekmektedir. Kendi tarzını saatlerine yansıtarak kaliteli ve şık tasarımlara sahip Tommy Hilfiger saat modellerini Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden hemen inceleyebilirsiniz. Lüks ve şık saatler konusunda oldukça başarılı olan markanın klasik ve modern saatleri en çok tercih edilen modellerinin başındadır. Kadran çapı ve rengi konusunda da birçok alternatife sahip olan marka kendi saat anlayışını oluşturmuştur. Kuvars mekanizmalı saatler üretir ve saatlerinde paslanmaz metaller kullanır. Sağlam saatler üreterek şıklığınızı da yansıtabilmenizi sağlar.

Tommy Hilfiger Saat Özellikleri

Japon kuvars mekanizmasına sahip saatler üreten marka hassas ölçüme önem verir. Saat kasasında oldukça ince bir tasarıma sahip olduğu için zarif bir duruş elde eder. Deri, metal gibi farklı kordon çeşitleriyle saat üreten marka kordon tasarımında logosunu da sıklıkla işler. Saatleri su geçirmez özelliğe sahiptir hatta bazı saatleri elli metreye kadar da suya dayanıklıdır. Klasik saatlerinde birçok özelliği bir araya getirerek kullanım kolaylığı da sunan markanın saat koleksiyonları oldukça beğenilir. Tommy Hilfiger saat modellerinde modayı çok yakından takip etmektedir. Kronometre, takvim gibi birçok donanıma sahip saatleri farklı kordon renkleriyle de dikkat çeker. Özgün çizgide saatler tasarlayarak marka değerini ortaya çıkaran Tommy Hilfiger her yaşa ve tarza uygun saat modelleri üretmektedir. Herkesin beğenebileceği bir saat modeline sahip olan marka, tarzınızı doğru yansıtmanız için tasarımlarını modern dünyaya adapte etmeyi başarmıştır. Tommy Hilfiger saat modellerini Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden kolaylıkla temin edebilir, sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Saatlerinde şık ve estetik bir görünüme sahip olan marka zengin duruşlu saatler üretir. Marka değerini ortaya çıkaran asil saatlerinin tasarımında birçok ince işçilik ve detay mevcuttur. Büyük ve gösterişli saatlerin moda olduğu günümüzde Tommy Hilfiger saat stilini de bu yöne kaydırmıştır. Kordonları deri ve metal gibi farklı materyallere sahiptir. Özgün tasarımlı saatlerinde klasik ve modern esintiler vardır. Takvimli saatlere de sahip olan markanın saatleri suya dayanıklı ve oldukça sağlamdır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz saatler üreten marka Tommy Hilfiger saat garantisine de sahiptir. Saatleri kahverengi, gümüş, siyah, lacivert, altın gibi çeşitli renk seçenekleri sunar. Özel günlerde kullanabileceğiniz şık ve estetik saatler üretmek konusunda başarısını kanıtlamış bir markadır. Lüks saatler tasarlayarak klasik görünüşünüzü bütünleyebileceğiniz birçok modele sahiptir. Erkek ve kadın kol saatlerinde birçok alternatife sahip olan markanın saat koleksiyonları da kendine özgü bir tarzdadır. Kordonlarındaki ince detaylar tasarımını özelleştirirken metal kordonları pas tutmaz.