0 Ürün Mevcut


Tissot Saat Modelleri

Saat dünyasının köklü isimlerinden biri olan Tissot iki yüz yıldır aynı kalitede saat üreterek piyasadaki yerini sağlamlaştırmıştır. Özel tasarımlarıyla yurt dışında ve yurt içinde adından çokça söz ettiren Tissot birçok modeliyle kaliteli ve dayanıklı saatler üretmektedir. Gelenekçi yapısıyla tasarımlarını klasikleştiren dev marka 1853’te İsviçre’de kurulmuştur. Üstün mühendislik teknolojisiyle saatlerini uzun yıllar kullanılabilecek şekilde üretir. Şık tasarımlarıyla hediye edilebileceğiniz birçok saat modeline sahiptir. Dünyanın en büyük saat üreticilerinden olan marka spor ve klasik saat modelleriyle sektöre yön vermeye devam etmektedir.

Erkek ve kadınlar için birçok modeli ve çeşidi bulunan markanın saatleri son derece dayanıklıdır. Mekanizması hassas salınımlar yaparak saati doğru şekilde gösterir. Yüksek basınçlarda bile su geçirmezdir. Uzun yıllar kullanılacak şekilde üretilir. Takvimi ve kronometresi bulunan saat modellerine sahiptir. Paslanmaz çelik, titanyum gibi farklı kayışları vardır. Spor ve klasik tarzdaki birçok saati günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Siyah, beyaz, gri gibi farklı renkleri bulunur. Saatlerinde kaliteye oldukça önem veren markanın kullanışsız hiçbir ürünü yoktur. Geniş yelpazesinde her yaşa hitap eden saatleri vardır. Garanti altındaki saatleri suya dayanıklı ve kendine has bir tasarıma sahiptir. Zamanı yanınızda taşıyabilmeniz için kaliteyi ve şıklığı birleştiren bu saatleri tereddüt etmeden alabilirsiniz. Bayanlar için ince ve zarif tasarımlı klasik saat modelleri bulunur. Estetikliği ve dayanıklılığı bütünleştiren saatlerin farklı tasarımları ve çeşitleri vardır. Renk ve desenleriyle Tissot klasik ve spor saatlerini kadınların zevklerine uygun olarak üretir. Erkekler için spor ve klasik tarzda metal, deri, silikon kayışlı saatleri bulunur. Su geçirmez ve darbelere dayanıklı saatleri uzun yıllar kullanılabilir.

Birçok farklı modeliyle her zevke hitap eden marka saatlerinde kaliteye önem verir. Köklü bir marka olması kendi geleneğini saatlerine yansıtmıştır. Tasarımlarında klasik ve geleneksel yapıyı birleştirerek günümüz saatlerine aktarmıştır. Bu geleneksel havayı saatlerine yansıtan Tissot marka değerini ve kalitesini de göstermektedir. Şık ve zarif tasarımlarıyla hayatınıza renk katacak bu saatlere kolayca ulaşabilirsiniz. Özel günleri anlamlandıran hediyelerden biri olarak Tissotsaat modelleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Saatlerin güvenilir yapısı dayanıklı ve yüksek performanslı olmasına olanak sağlar. Erkek saatlerinde klasik ve spor tarzda farklı tasarımlarla geniş bir ürün yelpazesi sunar. Günlük hayatta da özel günlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz saatlere sahiptir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu saatlerden dilediğiniz modeli Fenomen Saat online alışveriş mağazasından seçebilirsiniz. Hassas ölçümlere sahip bu saatler zamanı yanınızda taşıyabilmenize olanak verir. Deri, silikon, çelik, titanyum gibi farklı kordonları bulunan bu saatlerden size en uygun olanı alabilirsiniz. Her yaşa uygun bir saat modeline sahip olan markanın ürünlerinin ortak özelliği su geçirmez ve dayanıklı yapıda oluşudur. Yaratıcı ve özgün tasarımlarıyla dikkat çekici modellere sahiptir.