0 Ürün Mevcut


Swatch Saat Modelleri

Swatch saat modellerinin farklı koleksiyonlara göre birbirinden çok çeşidi bulunur. Renk ve desenleriyle tüm zevklere hitap eden saatler darbeye dayanıklı olacak şekilde üretilir. Pil ömrü 2-3 yıl arası olmakla birlikte saat çeşitlerine bağlı olarak değişebilir. Kronometreli saatleri Resmi İsviçre Kronometre Test Enstitüsü derecelendirme sertifikasını kazanmıştır. Hassas ölçümler yapan gelişmiş mekanizmalar kullanılarak üretilmiştir. Bu saatlerin en dikkat çekici özelliklerinden biri su geçirmez ve paslanmaz oluşudur. Ayrıca bazı modelleri fosforlu yapısıyla gece görüşü de sağlar. Her ihtiyaca uygun bir saat modeliyle siz de şıklığınızı arttırabilirsiniz. Tarihi ve günü gösteren modelleriyle zamanı her an kolunuzda taşıyabilirsiniz. Klasik ve spor tarzdaki saatlerinin kordonları bileğinize göre ayarlanabilir. Metal parçaların çıkarılıp takılabilir olması uzun yıllar kullanılabilmenize olanak verir. Deri, plastik, metal gibi farklı kayışlara sahip birçok saat modeli arasından size en uygun saati seçebilirsiniz.

Swatch saat modellerinde birden çok modelinin bulunması seçme imkanını da bir hayli arttırmıştır. Klasik saatlerinde bayanlara özel ince ve zarif modelleri bulunur. Deri kayışları değiştirilebilir ve farklı renklerle kombine edilebilir. Erkekler için spor ya da klasik tarzda olmak üzere farklı saat modelleri bulunur. Değişik tasarımlarıyla dikkat çeken bu saatleri hemen edinebilirsiniz. Metal kayışlar paslanmaz çelik kullanılarak üretilir. Spor saatlerinde başta olmak üzere birçok saatinde kronometre bulunur. Tasarımlarıyla dikkat çeken bu saatler günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Özel günlerde kullanılmak üzere üretilen taşlı, taşsız birçok farklı modeli bulunur. Aksesuarlar arasında vazgeçilmezlerden olan saatler Swatch farkı ve garantisiyle üretilmiştir. Bu saatlerin tümünün ortak özelliği dayanıklı yapısıdır. Su geçirmez saatlerin günlük hayatta kullanışlı olması sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Küçükler için her renkte ve desende birçok çocuk saati modeli de vardır. Saatler cildi tahriş etmeyecek şekilde üretildiği için gönül rahatlığıyla çocuklarınız için bu saatleri alabilirsiniz. Özel günlerde hediye edebileceğiniz çok çeşitli saatlerle sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz.

Swatch Saat Özellikleri

Aksesuarlar arasında ilk sırada bulunan saatlerle zamana her an ulaşabilirsiniz. Herhangi bir darbeye karşı dayanıklı olan Swatch saat modelleri uzun pil ömrüne de sahiptir. Spor modelleriyle rahat bir saat tercih edebileceğiniz gibi klasik modellerle de tarzınızı koruyabilirsiniz. Birçok model arasında seçebileceğiniz saatlerin birbirinden farklı özellikleri bulunur. İçi fosforlu saatler gece rahatlıkla saati görebilmenizi sağlarken kronometre hassas ölçümler yapmanızı kolaylaştırır. İnce saatler bileğinizi zarif gösterirken bazı saatleri de dikkat çekici tasarımıyla uzaktan bile fark edilebilir. Mekanizmasının dayanıklılığı saatinizin kullanım ömrünü de uzatır. Kordonların değiştirilebilir olması saatinizin tasarımını kendi zevkinize göre yenileyebilmenize imkan verir. Yıpranan deri kordonlar başka kordonlarla değiştirilir, metal kordonlar bileğinize göre ayarlanabilir. Otomatik saatlerin dışında Swatch kuvars mekanizma kullanılır ve hassas ölçümlü bir saate sahip olmanızı sağlar.