761 Ürün Mevcut
25%
3.435,75 TL 2.573,12 TL
54%
4.110,75 TL 1.886,58 TL
20%
12.143,25 TL 9.714,60 TL
20%
8.700,75 TL 6.960,60 TL
20%
26.453,25 TL 21.162,60 TL
20%
26.453,25 TL 21.162,60 TL


Seiko Saat Modelleri

1881 yılında Kintaro Hattori tarafından Japonya’da küçük bir saat dükkanı açmasıyla ortaya çıkan Japon marka yirminci yüzyıldan beri saat dünyasının önde gelen isimlerinden biridir. 1913 yılında Japonya’nın ilk kol saat olan Laurel’i üretmiştir. Japon markanın ürettiği saatler son teknolojiye uygun gelişmiş saatlerdendir. Kadınlar ve erkeklerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Seiko"mükemmel” ve "başarı” anlamına gelir. Adını yansıtan saatleriyle dikkat çeken marka dünyadaki ilk kuvars saati Astron’u da üretmeyi başarmıştır. Kuvars saat mekanizmasıyla hassas ölçüm yapan saatleri sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir. Hem kadın hem erkek saatlerinde titiz ve üstün bir işçilik sunan marka mekanik ve kuvars saat modelleriyle her kesimin takdirini kazanmıştır. Kalite ve şıklıktan ödün vermeden kendi tarzını oluşturan Seiko saat teknolojiyi zamanın içine adapte etmeyi de başarmıştır. Seiko garantisine sahip saatleri Fenomen Saat online alışveriş sitesinden alabilirsiniz.

Dünyadaki ilk kuvars saati yapan marka hassas mekanizma ve ölçümlerle dikkat çeken dayanıklı saatler üretir. Geliştirdiği tasarımlarıyla ihtiyaç duyulan bütün özellikleri saatlerinin içine koymayı başarmıştır. Kadınlar için klasik saatlerinde zarafet ve estetikliği öne çıkararak birbirinden farklı saatler üretmektedir. Spor saatlerinde dayanıklılığı ve şıklığı bir araya getirerek günlük hayatta kullanılabilecek estetik saatler yapmıştır. Her koleksiyonunda teknolojiyi ve tarzını konuşturan Seiko saat modellerine Fenomen Saat online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz. Hassas mekanizmasıyla uzun yıllar kullanılabilecek donanımda saat üreten markanın sloganı "Kalplere dokunmak, ilerlemektir.” Sloganına uygun bir çalışma prensibi benimseyen marka saatlerinde özgün tasarımı ve son teknolojiyi buluşturmaktadır. Özellikle günümüz kuvars saatlerinden farklı bir mekanizma kullanan markanın saatleri pil değiştirmeden kullanılabilir. Otomatik üretim sistemiyle saat dünyasında çığır açan marka pil değiştirmeye gerek olmayan saatleriyle rakiplerinden sıyrılmayı başarmıştır. Kullanıcı hareketleriyle elektrik üreten ve bu yolla çalışan kuvars saatleri sürekli gelişmeye ve güncellenmeye devam etmektedir. Öte yandan hiçbir şirket bu şekilde çalışabilen bir saat mekanizması da geliştirememiştir.

Seiko Saat Özellikleri

Marka saatlerinde teknolojinin sınırlarını zorlarken yüksek su basıncı altında çalışabilen saatler geliştirmeye de devam etmiştir. 1965 yılından bu yana dalgıç saatleri yüksek basınç altında bile çalışabilir donanımdadır. En son 2014 yılında test ettiği saati 3000 metre derinlikte 4 saati geçirdi. Büyük başarılara imza atan dev markanın bugün hala teknolojik saatlerin öncüsü kabul edilmesi bu yüzdendir. Özgün tasarımlarıyla gelişmiş ve dayanıklı saatler üreten Seiko saat ses kaydedebilen, su altında ve yüksek derinliklerde kullanılabilen, hassas ölçüm yapan ve uzun yıllar kullanılabilen bir saat markasıdır. Markanın saatleri klasik ve sade tasarımlarıyla her ortamda kullanılabilir. Tasarımlarının özgünlüğü saatleri klasikleştirmiş ve aranan hale getirmiştir. Bu benzersiz Seiko saatleri Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.