293 Ürün Mevcut


Micheal Kors Saat Modelleri

1981 yılında satış yapmaya başlayan marka şu an beş yüzden fazla mağaza ile dünyadaki en ünlü moda devleri arasındadır. Aksesuar, giyim gibi farklı sektörlerde ürünleri bulunan marka kısa sürede kendini kanıtlamıştır. 2004 yılından sonra da Micheal Kors 2014 yılında tekrar Fossil Grup’la on yıllık bir anlaşmaya imza atarak saatlerinin üretim lisansını Fossil Grup’a vermiştir. Son derece zarif ve gösterişli modellere sahip olan markanın saatleri oldukça popülerdir ve sıklıkla tercih edilir. Uzun yıllar kullanılabilen şık ve sağlam saatler üretir. Birçok farklı koleksiyonu bulunan markanın saatlerini Fenomen Saat online alışveriş sitesinden inceleyebilir ve gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz. Şimdi birbirinden şık saatleri keşfetmek için markanın sayfasını inceleyebilirsiniz.

Saatlerinin tasarımında da modayı takip eden marka şık ve zarif saatler üretir. Klasik saatlerinde kordonların detayları dikkat çekicidir. Alternatif birçok seçenek sunan Micheal Kors saat modelleri içerisinden herkese hitap eden pek çok saat modeli bulunur. Micheal Kors saat tasarımlarında tarzını yansıtmakta ve  aksesuar dünyasında da farkını ortaya koymaktadır. Kadın kol saatlerine ağırlık veren markanın erkek saat koleksiyonları da mevcuttur. Kuvars mekanizmaya sahip saatleri hassas ve doğru ölçümler yapar. Spor saatlerinde rahat ve günlük hayata uygun tasarımları bulunur. Klasik saatlerinde detaylara oldukça önem vererek estetik bir görünüş sunar. Özel günlerde de tercih edebileceğiniz pek çok klasik saati vardır. Takvim, kronometre gibi farklı özelliklere sahip saatleri çok sık tercih edilir. Cam yapısı oldukça sağlamdır ve uzun yıllar kullanabileceğiniz saatler üretir. Erkek modellerinde metal ve deri kordonları popülerdir.  Gümüş, siyah ve lacivert renkteki saatleri oldukça beğenilir. Kadın saatlerinde zarif ve estetik bir görünüme sahip olan modeller tasarlamaktadır. Kordonları ince işçilikle üretilir ve modern tarzda kendini gösterir.

Micheal Kors Saat Özellikleri

Micheal Kors saat Fossil Grup’un üretiminde olduğu için Fossil kalitesine sahiptir. Saat konusunda oldukça prestijli olan marka Micheal Kors tarzıyla birçok saat tasarlamaktadır.  Dayanıklı ve kullanışlı saatler üreten marka kalitesinden ödün vermez. Suya dayanıklı ve sağlam yapısıyla ön plana çıkan saatleri Micheal Kors garantisine sahiptir. Moda dünyasının önemli isimlerinden biri olan marka aksesuarlarında da kendi tarzını yansıtır. Saatlerin kordonları farklı tasarımlarıyla dikkat çeker. Klasik saatlerinde metal, deri gibi kordonlar kullanır. Metal kordonlarında paslanmaz malzemeler kullanır. Spor saatlerinde de birçok farklı kordona sahip olan markanın saatleri kronometre, takvim gibi farklı özelliklere de sahiptir. Koleksiyonlarında kendinden izler bırakmayı seven marka şık ve lüks saatler konusunda başarısını kanıtlamıştır. Klasik çizgiyi modern detaylarla süsleyen Micheal Kors saat modellerini Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize şık bir sürpriz yapmak isterseniz Micheal Kors saat modellerini inceleyebilirsiniz.