420 Ürün Mevcut
24%
1.420,00 TL 1.071,99 TL
24%
2.040,00 TL 1.543,99 TL
24%
1.930,00 TL 1.456,00 TL
24%
1.930,00 TL 1.456,00 TL
24%
1.779,99 TL 1.344,00 TL
24%
1.779,99 TL 1.344,00 TL
24%
2.080,00 TL 1.568,00 TL


Lacoste Saat Modelleri

Ünlü tenisçi Rene Lacoste tarafından tenis maçlarında rahat kıyafetler üretmek için kurulan marka daha sonra birçok giysi ve aksesuar üreterek piyasada adını duyurmuştur. 1993 yılında faaliyete geçen ünlü marka yeşil timsah logosuyla dikkat çeker. Kalite anlamına gelen logosuyla yıllardır farkını ortaya koyan markanın sportif, klasik ve modern saat modelleri çok beğenilir. 2000’li yılların başında tarzını yenileyen marka güncel ve modern hayatı saatlerine yansıtmıştır. Fransız bir marka olan Lacoste geniş ürün yelpazesi ve koleksiyon çeşitleriyle her kesime hitap etmektedir. Birçok farklı model içerisinden en beğendiğiniz modeli Fenomen Saat sitesi üzerinden seçebilir, özgün tasarımlı Lacoste bir saate sahip olabilirsiniz.

Lacoste Saat Özellikleri

Birçok farklı modeli bulunan marka güncel tasarımlı ve konforlu saatler üretir. Kaliteli ve dayanıklı saatler tasarlayarak farkını ortaya koyan markanın farklı erkek ve kadın saat modelleri vardır. Kordon renkleri ve tasarımı yenilikçi bir çizgidedir. Spor saat denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Lacoste saatson derece sağlam ve rahat saatler tasarlar. Hassas mekanizmalı saatleri zamanı son derece doğru gösterir. Kronometre özelliğinin yanı sıra takvim özelliği bulunan saatleri de tercih edebilirsiniz. Kauçuk, silikon, deri gibi farklı kordon seçenekleri sunan marka birçok canlı rengi de saatlerine taşımıştır. Özgün tasarımı ve farklı modelleriyle ön plana çıkan Lacoste saat günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz saat modellerine sahiptir. Lacoste garantisine sahip saatleri uzun yıllar kullanılabilecek sağlamlıktadır. Kayışlarında birçok malzemeyi bir arada kullanan Lacoste saat ünlü sporcuların en çok tercih ettiği marka olarak da karşımıza çıkar. Teknolojiyi saatlerine başarıyla işleyerek farklı ihtiyaçlara çözüm sunan Lacoste saat modellerinde yaşlı genç fark etmeksizin herkesin kendi tarzını yansıtabileceği özgün saatlere sahiptir. Rahatlığınıza ve şıklığınıza düşkünseniz siz de Lacoste saat modellerini Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz bir modeli alabilirsiniz.

Erkek ve kadın saatlerinde birçok alternatife sahip markanın kendine has tasarımı ve modern detaylı saatleri çokça tercih edilir. Kaliteyi saatlerine taşıyan Lacoste unisex saatleriyle de ön plana çıkar. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği ortak paydadaki saatleri suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Klasik saatleri de olan markanın en beğenilen saatleri spor tarzdakilerdir. Hayatın akışına uygun tasarımlarıyla birçok saat koleksiyonu bulunur. Konsept farklılığı ve çeşitli renkleriyle erkek saatleri kendine has bir tarza sahiptir. Marka değerini ortaya çıkaran modeller üreterek timsahın gücünü piyasaya kanıtlamaktadır. Sportif ve şık saatleri aksesuardan çok daha fazlasıdır. Modern ve güncel temaları saatlerine başarıyla işleyerek klasik saatlerinde de tarzını yansıtır. Lüks ve ilgi çekici saat tasarlamak konusunda oldukça başarılı olan marka saatlerinde canlı renkleri tercih eder. Özgür ruhlara ve enerjik kişiliğe sahip bireylere birçok alternatif sunarak kendi tarzlarını yansıtmalarına olanak sağlar.