399 Ürün Mevcut


Guess Saat Modelleri

Guess 1981 yılında Marciano kardeşler tarafından kurulan bir markadır. Los Angeles’da çalışmaya başlayan firma şık ve lüks dokunuşlu saatler üretmektedir. Özgün ve şık saatleri İtalyan bir havayla birleştiren marka 1984 yılında Guess Steel ve Guess Collection adlı koleksiyonlarıyla farklı saat modelleri çıkarmaya başlamıştır. Deri, silikon, çelik, titanyum gibi farklı kordon çeşitleriyle son derece zarif ve şık saatler üreten marka piyasaya farklı bir bakış açısı getirmektedir. Yüzden fazla ülkede faaliyet gösteren ünlü bir moda markasıdır. Saatlerinde lüks bir çizgiye sahiptir ve kendine has tasarımları bulunur. Altmış distribütör ve yirmi binden fazla satış noktasıyla hizmet veren marka şıklığın tek adresidir.

Kadın ve erkek kol saatlerinde estetik bir duruşa önem veren Guess zarif ve ince işçiliğe sahip saatler tasarlamaktadır. Şıklığı ve kaliteyi yansıtan birçok modeliyle saat sektöründe stil sahibi kişilere hitap eden marka kırk yıldır aynı çizgide zarif saatler üretir. Modern ve yenilikçi yaklaşımıyla saatlerinde göz yormayan metal kayışlar kullanmaktadır. Estetik ve göz alıcı saat üretmekte son derece başarılı olan markanın saatleri hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılabilecek donanıma ve sağlamlığa sahiptir. Saat modellerinde işçiliğe ve duruşa önem vererek aksesuarın kişiyle bütünleşmesini sağlar. Tarzına önem veren kadın ve erkekler için ilk akla gelen marka olması da piyasadaki değerini göstermektedir. Kuvars saatler üreten marka mekanik saatler konusunda son derece başarılıdır. Güvenilir ve doğru saat ölçümleri yaparak saat tasarımlarını kaliteyle birleştirir. Saatlerin bilekte duruşuna ve görünüşüne önem veren marka saat modellerinde farkını ve tarzını gösterir. Kaliteli malzeme ve özgün bir işçilikle sağlam performansa sahip bu saatlere Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Özel günlerde kullanabileceğiniz birçok farklı modeliyle şıklığınızı taçlandıran bu saatleri uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Guess Dokunuşu

Guess şık saatler üreten prestij sahibi bir markadır. Estetik duruşa ve özgün tasarıma sahip pek çok saati bulunur. Kaliteli saatlere sahip marka görünüşüne önem veren herkesin ilk tercihidir. Tasarımlarında mutlaka kendine has bir hava katan marka zarif saatler üretir. Yirmi bin perakende satış noktası bulunan markanın özgün saatlerini Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Uzun yıllar başarısını koruyan markanın şıklık dışında kalite ve sağlamlığa da önem verdiği bir gerçektir. Kaliteli ve dayanıklı saatler üreten markanın saatleri Guess garantisine sahiptir. Saatlerin kordonu farklı tasarımlara sahip ince bir işçilikle yapılır. Her saat modelinde farklı bir tema kullanır. Saatlerin iç tasarımı ve renkleri birbirinden farklı ve özgündür. Stil sahibi her bireyin beğenebileceği bir saat modeline sahip olan Guess saat modellerini hemen inceleyebilir, tarzınızı yansıtan bir saati Fenomen Saat sitesinden alabilirsiniz.