396 Ürün Mevcut


Fossil Saat Modelleri

1984 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde Tom Kortosis tarafından kurulan Fossil Saatkurulduğundan bu yana başarılı saatleriyle dikkat çekmeye devam etmektedir. Saatlerin ilk üretim yeri Hong Kong’tur ve ismini de Tom ve Kosta kardeşlerin babasına taktığı Fossil lakabından almaktadır. Birbirinden farklı ve canlı renklerle ürettiği kol saatleri klasik ve trend modelleriyle sıklıkla ön plana çıkmaktadır. Dünya çapında büyük bir üne sahip olan şirketin dört yüzden fazla perakende satış yeri ve on üç binden fazla çalışanı bulunur. Saat tasarımında kendi tarzını yaratan markanın saatleri uzun yıllar kullanılabilecek donanımdadır. Erkek ve kadın saatlerinde ince işçilik ve zarif tasarımıyla saat piyasasında adını sıklıkla duyurmaktadır. 1997 yılında Emporio Armani için saat üretmeye başlayan Fossil saat daha sonra Diesel ve Micheal Kors gibi birçok markanın saatlerini de üretmeye başlamıştır.

Kuvars ve mekanik tarzda saatler üreten Fossil Saat birçok ülkede alt şirketlere sahiptir. Bu şirketlerde ürettiği çeşitli saatleri dünyanın birçok yerine götüren Fossil büyük ve köklü bir şirkettir. Sadece saat üretimi yapmayan marka çanta, kemer gibi aksesuar ürünleri de üretmektedir. Modern, spor ve klasik tarzdaki saat modelleriyle birçok koleksiyonu bulunan markanın saatlerini Fenomen Saat online alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz. Modayı yakından takip eden ve özgün tasarımları bulunan Fossil, saat piyasadaki değerli markalardan biridir. Saat anlayışına farklı bir bakış açısı getiren marka iki yıl garantilidir. Zarif ve şık tasarımları sağlam bir işçilikle birleştiren Fossil teknolojiyi de saatleriyle buluşturur. Mekanik, deri kordonlu saatleri birçok renk seçeneğine sahiptir. Akıllı saatleriyle de dikkat çeken Fossil teknolojiyi saatlerine başarıyla işlemiştir. Takvim, kronometre, adım sayar, hesap makinesi gibi farklı özellikleri bünyesinde barındıran akıllı saatlere Fenomen Saat sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fossil Saat Özellikleri

Sade ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Fossilher sene teknolojiyi saatlerine başarıyla aktarmaktadır. Su kontrol cihazı, adım sayar, alarm, hesap makinesi gibi özellikleri bulunan akıllı saatleri çokça tercih edilenler arasındadır. Akıllı saat modelleri arasında e-mail kontrol edebilme özelliği birçok kişinin saat tercihini bu markadan yana kullanmasını sağlamıştır. Zarif ve estetik duruşuyla hem erkek hem de kadınlar için farklı koleksiyonlar üreten markanın saatleri kordon değiştirebilme ve farklı tema seçenekleriyle her güne değişik bir saatle başlamanızı kolaylaştırır. GPS ve Andorid sistemi de bulunan saatleri son teknolojiyi yansıtır. Adım sayar özelliğiyle yakılan kaloriyi de hesaplayabilen bu saatler günlük hayatı oldukça kolaylaştırır. Fossil saat hem teknoloji hem de şıklığı birleştirerek farklı tasarımlı saatler üretir. Saatlerin hassas ölçüm yaparak kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanması markayı ön plana çıkaran özelliklerindendir. Fossil saatmodellerinden size en uygun olanı araştırabilir, zevkinizi yansıtan bir saati seçebilirsiniz.