Erkek Kol Saati Modelleri

Erkeklerin en belirgin aksesuarlarından olan kol saatleri tarzlarını ve zevklerini yansıtır. Özellikle erkekler saat seçerken şıklığına ve dayanıklılığına önem verir. Günlük hayatında da iş hayatında da rahatlıkla kullanabileceği bir saate ihtiyaç duyan erkeklere yönelik birçok farklı saat modeli üretilmektedir. Birçok saat markası ve koleksiyonları sayesinde size en uygun saati Fenomen Saat online alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz. Özel günlere anlam katmak için siz de sevdiklerinize bir erkek kol saati alabilir, onları mutlu edebilirsiniz.

Erkeklere özgü birçok klasik ve spor saat modeli vardır. Birçok markanın farklı koleksiyonları arasından size en uygun saati seçebilirsiniz. Saat seçiminde ihtiyaçlarınız ve zevklerinize göre birçok alternatife ulaşabilirsiniz. Su geçirmez, dayanıklı ya da son teknolojiye uygun erkek kol saati modelleriyle siz de kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Deri kordonlar kolda asil bir duruş yaratırken metal kordonlar şıklığı ve estetikliği ön plana çıkarır. Plastik kordonlu saatler genel olarak spor tarzdaki saatlerde tercih edilir ve günlük hayatta da son derece kullanışlıdır. Saat dünyasına yön veren markaların birbirinden farklı saatlerine Fenomen Saat online mağazasından hemen ulaşabilirsiniz. Erkek aksesuarı arasında ilk sırada bulunan saatler hediye için de mükemmel bir tercih olabilir. Metal kordonlu saatlerle işçilik ve estetiklik önemlidir. Spor saatlerin kullanışlı ve sağlam olması gerekir. Deri kordonlu saatlerin suyla temasında koku yapmaması ve hızlı kuruması da son derece önemli bir kriterdir. Teknolojik saatler arasında alarm, cep telefonuna bağlanabilme gibi yeni birçok özellik bulunur. Kronometreli erkek kol saati modelleri zamanı takip etmenizi kolaylaştırır. Takvimi bulunan saatler günleri de rahatlıkla bilmenize ve zamanı fark edebilmenize yardımcı olur. Fosforlu saatler gece de saati görebilmenizi sağlarken alarm sayesinde de istediğiniz saatte kolaylıkla uyanabilirsiniz.

Erkek Kol Saati Markaları

Saat piyasasında birçok marka ve çok çeşitli saat bulunur. Özellikle adını sıklıkla duyduğumuz Seiko, Casio, Diesel , Tissot, Michael Kors, Fossil gibi markalar en çok tercih edilenler arasındadır. Erkek kol saati çeşitlerinin çok olması birçok alternatif de sunmaktadır. Kuvars saatler son derece dayanıklı ve hassas ölçüm yapan saatlerdir. Spor yapan erkekler için spor tarzda ve teknolojik saatler öneriliyor.

7697 Ürün Mevcut
19%
279,00 TL 223,69 TL
41%
699,00 TL 406,77 TL
47%
1.779,00 TL 942,82 TL
41%
679,00 TL 400,16 TL