245 Ürün Mevcut
30%
3.040,00 TL 2.128,00 TL
30%
3.500,00 TL 2.450,00 TL
30%
3.220,00 TL 2.254,00 TL
30%
4.410,00 TL 3.087,00 TL
30%
3.740,00 TL 2.618,00 TL
30%
4.540,00 TL 3.178,00 TL
30%
3.000,00 TL 2.100,00 TL


Emporio Armani Saat Modelleri

Armani Şirketler Grubu’na ait ünlü moda markası İtalyan kökenlidir. Moda devlerinden biri olan Emporio Armani saat sektöründe de yenilikçi ve modern bir yaklaşıma sahiptir. Kendi tarzına sahip birçok modeli bulunan ünlü marka kadın ve erkek saatlerinde kaliteye son derece önem verir. Akıllı saat modellerinde de birçok farklı özelliği bulunur. Teknolojiyi saatleriyle birleştiren marka son modaya uygun saatler üretir. Modern detaylarıyla gündemi yakalamanızı ve tarzınızı yansıtmanızı sağlayan Emporio Armani saatlerini Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.

Emporio Armani Saat Özellikleri

Saatlerinin tasarımına oldukça önem veren marka kadran ve kordonlarında birçok materyali bir arada kullanmaktadır. Özellikle metal ve deriye önem veren marka titanyum, çelik, silikon, seramik gibi kordonlara da sahiptir. Renkli ve canlı saatler üreterek kendi tarzını saatlerine başarıyla işlemektedir. Akıllı saatlerinde yürüyüş, kalp atışı, koşu, uyku takibi gibi farklı özellikleri bulunur. GPS sistemi ile anlık olarak konum takibi özelliği bulunan akıllı saatleri ışıklı bir ortamda bile doğru görüş imkanı sunar. Şık bir tasarıma sahip olan saatleri giyinişinize uygun olarak seçebileceğiniz farklı temalara da sahiptir. Paslanmaz çelik kasaya ve gümüş, siyah, altın, mavi gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. Alarm, takvim, kronometre gibi özellikleri bulunan spor ve klasik saatleriyle de oldukça tercih edilen bir markadır. Kordonlarında birçok renk seçeneği sunan Emporio Armani saat modellerindeki özgün tasarımlarıyla rakiplerinden sıyrılır. Yüksek basınç altında bile çalışabilen saatleri sağlam yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Yoğun güneş ışığında bile net bir renk veren akıllı saatleri cep telefonlarına bağlanabilir.

Saatlerinde kendi logosunu ve imzasını taşıyan Emporio Armani saat üretirken modern görünüşe oldukça önem verir. Güncel esintilere sahip modern çizgideki saatleri spor ve klasik tarzdadır. Doğru gösteren bir saat için hassas mekanizmalar tercih eder. Kordonları ve kadranları farklı büyüklükte ve renklerdedir. Zarif tasarımlara sahip kadın saatleri klasik bir görünüşe sahiptir. Spor saatlerinde daha çok akıllı saat modelleri tercih edilir. Birçok farklı materyali bir arada kullanarak oluşturduğu saatleri oldukça sağlamdır. Kullanım alanlarına göre farklı değerlere sahip olan saatleri su geçirmezdir. Takvim, kronometre, alarm, uyku takibi, fitness gibi özellikleri bulunan markanın akıllı saatleri teknolojiyi kol saatleriyle birleştirmiştir. Erkek saatlerinde klasik modelleri metal ve deri üzerine yoğunlaşır. Farklı renklere sahip birçok modeli bulunur. Spor saatlerinde modern bir tutum benimseyen Emporio Armani saat çeşitlerinde kaliteyi ön plana çıkarır. Her kesimin beğenebileceği bir saat modeli üreten marka koleksiyonlarıyla da dikkat çeker. Birçok koleksiyonunda küçük detaylarla şık tasarımlara imza atmıştır. Emporio Armani saat modelleri arasından siz de kendinize en uygun olan modeli seçebilir, tarzınızı Emporio Armani saatleriyle yansıtabilirsiniz.