271 Ürün Mevcut
43%
2.890,00 TL 1.620,00 TL
49%
2.820,00 TL 1.420,00 TL
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi


Diesel Saat Modelleri

Diesel 1978 yılında ortaya çıkan değerli bir markadır. Uzun yıllar boyunca çizgisini bozmadan ilerleyerek kendini kanıtlamıştır. Saatlerinde kalite ve tasarımı oldukça önemseyen markanın piyasada rakiplerinden ayrılan tasarımları bulunur. En köklü İtalyan markalarından biri olan Diesel tasarladığı saatlerle kendi tarzını yansıtır. Erkek ve kadın saatlerinde görünüşe ve dayanıklılığa önem veren marka unisex saatler de üretmektedir. Analog ve dijital saatleri olan markanın hem analog hem de dijital saatleri de vardır. Saatlerin donanımı yapısı gereği kalın olsa da görünüşü şıktır. Sağlam ve orijinal saat üreten Diesel saat modellerine Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özgün tasarımlarıyla yenilikçi saatler üreten marka birçok kesime hitap eden klasik ve spor tarzda saatler üretir. Kasa tasarımlarıyla da dikkat çeken markanın kare, köşeli, köşeli oval gibi tasarımları da bulunur. Asi ve sıra dışı bir tarz benimseyen marka erkek ve kadın saatlerinde metal, deri, plastik gibi malzemeler kullanılır. Modellerinde farklı renklere de yer vererek zevkinizi yansıtmanızı sağlar. Saatlerinin kasalarında çelik, alüminyum, plastik, deri ve silikon kullanarak farklı modeller üretmektedir. Marka çelik, plastik, silikon, çelik, alüminyum gibi maddeleri karıştırarak da kayışlarında kendi tarzını göstermektedir. Saat modellerinin hemen hemen hepsinde takvim, alarm, zemin aydınlatma, kronometre gibi özellikleri vardır. Elli metreye kadar su geçirmez özelliği bulunan markanın saatleri yüz metreye kadar dalış imkanı da sunar. Saatlerinin dayanıklı ve kaliteli olmasına önem veren marka tasarımlarını da güncel hayata uygun şekilde yapar. İster klasik ister spor saatleri olsun bütün modellerinde Diesel garantisi mevcuttur. Dikdörtgen, kare gibi farklı şekillerde saatlere de sahip olan markanın ürünlerine Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz saati alabilirsiniz.

Diesel Saat Özellikleri

Diesel asi ve dikkat çekici saatler tasarlamak konusunda son derece başarılı bir markadır. Özellikle kendine has bir stile sahibi bireyler için birçok farklı model imkanı sunar. Saat mekanizmasının sağlamlığı kasa yapısını büyütmüştür ancak bu saatlerin görünüşüne olumlu yansır. Marka kendi saat stilini oluşturarak kalite ve şıklığı buluşturmuştur. Dikdörtgen ve kare gibi farklı şekillerdeki saatleri özgün ve göz alıcıdır. Kordonlarını ve kasalarını farklı malzemeleri birleştirerek tasarlayan marka dayanıklı saatler üretir. Su geçirmez ve sağlam kasalı saatleri uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Kronometre, takvim, zemin aydınlatma, alarm gibi farklı özellikleri saatleriyle buluşturan marka unisex saat modelleriyle de dikkat çeker. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği saatler üretmek konusunda başarısını kanıtlamış köklü bir markadır. Spor saatlerinde yuvarlak modeller ön plana çıksa da kare ve dikdörtgen gibi farklı modellere de sahiptir. Dalış imkanı sunan saatleri de yüzücülerin çok sık tercih ettiği saatlerdendir. Farklı tasarımlara sahip bu saatleri hemen inceleyebilirsiniz.