315 Ürün Mevcut
15%
1.789,00 TL 1.520,65 TL
15%
1.869,00 TL 1.588,65 TL


Calvin Klein Saat Modelleri

İsviçre üretimli saatlere sahip olan markanın 1997’den beri saatleri Swatch Grubu tarafından üretilmektedir. Aşırı lüks ve şık saatlere sahip olan ünlü markanın Calvin KleinCollection mağazaları sadece New York, Paris, Seul, Milan, Barselona, Roma, Singapur ve Dubai’de bulunur. Yakın zamanlarda İstanbul’da da üç butik mağaza açan markanın birçok farklı saat modeli bulunur. Tasarımlarıyla kendini tanıtmış ünlü moda markasının saatlerini Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden hemen inceleyebilirsiniz. Sadece saatleri bulunmayan ünlü marka giyim dünyasının da öncülerindendir.

Calvin Klein Saat Özellikleri

Marka tasarladığı saatlerinde dayanıklılığa ve su geçirmezliğe oldukça önem verir. Yüksek basınçlarda bile su geçirmez saatler üretebilen markanın en dikkat çekici özelliklerinden biri de budur. 10 atm basınca kadar su geçirmez saatleri bulunan Calvin Klein bu alanda başarısını oldukça kanıtlamıştır. Kasa tipi ve kasa çapı birbirinden farklı birçok saati modeli vardır. Kasa kalınlığı da modellere göre farklılık gösterir. Erkek ve kadın saat modellerinde birçok alternatifi mevcut olan marka karma saatleriyle de dikkat çeker. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği sağlam ve şık saatler üreten marka kaliteyi saatlerine de yansıtmıştır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Calvin Kleinkordon yapısı ve renkleriyle çeşitli saatler üretir. Özellikle ince kordonları kadınların bileklerine uygun olarak tasarlar ve zarif bir görünüm elde eder. Kasa kalınlığını klasik ve spor saatlerindeki modellere göre farklı belirleyen marka saatlerinde gümüş, altın, rose gibi farklı renk seçenekleri de sunar.

Moda dünyasına yön veren isimlerden biri olan Calvin Klein saatlerinde de bu çizgisini devam ettirir. Kadınlar için tasarladığı saatlerinde ince ve şık kordonlar tercih eder. Zarifliğe ve estetikliğe son derece önem veren markanın klasik saatleri özgündür. Kordonundaki detaylarla kendini belli eden ince işçiliği bulunur. Spor saatlerinde günlük kullanışa uygun saatler üretir. Saatlerinin en belirgin özelliği olan su geçirmezlik her saatinin ortak özelliğidir. Unisex saat modelleriyle büyük bir beğeni toplayan markanın takvimli modelleri de vardır. Kasa kalınlığının her modelde farklılık göstermesi kullanıcılar için alternatif oluşturmaktadır. İnce ve kalın kordonlarında farklı tasarımlara sahiptir. Klasik ve spor saatlerinde yenilikçi bir anlayış benimseyen marka son modaya uygundur. Kalite ve şık saatleri gece kullanımına da uygundur. Renk seçiminde daha klasik bir tutum sergilese de özgün tasarımlarıyla adından sıkça söz ettirir. Markanın akıllı saatleri de vardır. Saatlerinin iç tasarımı da farkını yansıtır. Ürünlerinin sağlamlığı konusunda Calvin Klein garantisi sunan marka uzun süre kullanılabilecek donanımda saatler üretir. Yeni bir bakış açısına sahip markanın saatlerini Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Birçok farklı modele sahip olan markanın saatlerinden size en uygun olanı hemen alabilirsiniz.