Bayan Kol Saati Modelleri

Kol saatleri en çok kullanılan aksesuarlardan biridir. Zamanı her an yanınızda taşımanıza da olanak veren saatler kadınların vazgeçilmezlerindendir. Birçok farklı özelliği ve tasarımı bulunan saatlere Fenomen Saat online alışveriş sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kadınların zamanı görebildiği kol saatleri aksesuar olarak da tarzlarını yansıtmalıdır. Bunun bilincinde olan markalar bayanlar için rengarenk tasarımlı ve zarif işçiliğe sahip saatler üretmektedir. Hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu etmek için bu birbirinden farklı birçok saat modelinden birini seçebilir, size en uygun olan saati vakit kaybetmeden kolayca alabilirsiniz.

Bayanlar için birçok farklı saat modeli bulunur. Klasik ve spor tarzdaki saatler günlük kullanıma uygun ve şıktır. Klasik saatlerde işçilik ve estetiklik ön plandadır. Spor saatlerde ise dayanıklılık ve rahatlığa oldukça önem verilir. Birçok markanın farklı bayan kol saati koleksiyonu bulunur. Bu koleksiyonlarda saatlerin her ihtiyaca uygun farklı özellikleri vardır. Bazıları yüksek basınçta bile su geçirmezken bazılarında alarm vardır ve cep telefonuna bağlanabilir. Takvim ve kronometre özelliği olan spor tarzda bayan kol saatleri de vardır. İş dünyasına yönelik tasarlanan ve şıklığından ödün vermeyen bayanlar için klasik tarzda estetik saatler üretilmiştir. Bazı saatlerin kordonları değiştirilebilir şekilde dizayn edilmiştir. Bayanlar giyinişlerine göre saatlerin kordonlarını değiştirebilir, bu şekilde farklı kombinler oluşturabilir. Akıllı saatlerin içerisinde de birçok farklı tema bulunur ve bu temalar değiştirilerek yeni saatler oluşturulabilir. Her zevk ve ihtiyaca yönelik tasarlanan birbirinden renkli bayan kol saati modellerini Fenomen Saat online alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz.

Bayan Kol Saati Markaları

Saat piyasasında tanınmış birçok marka bulunur. Bütün markaların kendi bayan kol saatikoleksiyonu vardır. Özellikle Guess klasik ve şık tarzda saatleriyle bayanların dikkatini çeken bir markadır. Spor saatlerde Swatch kendi tarzını yansıtır. Klasikleşen Fossil, Seiko, Casio, Tissot gibi ünlü isimler bayan saatleri için en çok tercih edilen markalar arasındadır. Micheal Kors saatleri özgün tasarımıyla birçok kadının beğenisini kazanan değerli bir markadır. Markalar bayan kol saati modellerinde birçok farklı renk ve özelliği bir araya getirmektedir. Çelik, titanyum, plastik, deri gibi farklı kordonlarda saatler bulunur. Saatlerin tasarımı markaların kendine özgü tarzlarını yansıtır. Klasik saatlerinde geleneksel ve modern dünyayı birleştiren Sei

 

4016 Ürün Mevcut
27%
339,00 TL 247,29 TL
38%
779,00 TL 480,02 TL
40%
779,00 TL 466,27 TL
16%
249,00 TL 209,00 TL
16%
249,00 TL 209,00 TL